Lice Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Sinan BAŞAK, DİSKİ Genel Müdürü Ahmet KARADAĞ, DİSKİ Genel Müdür Yardımcıları Fırat TUTŞİ ve Selçuk GÖNÜK’ü Makamında kabul etti.
        Belediye Başkanımız Sayın Sinan BAŞAK’ın Lice’nin en büyük sorunlarından biri olan su sorununu gidermek için yürüttüğü çalışmalar devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında DİSKİ Genel Müdürlüğü ile yapılan yoğun görüşmeler neticesinde Genel Müdür Sayın Ahmet KARADAĞ, Genel Müdür yardımcıları Fırat TUTŞİ ve Selçuk GÖNÜK ilçemizde yapılacak çalışmaları yerinde incelemek ve gerekli hazırlıkları yapmak üzere ilçemizi ziyaret ettiler.
        Yapılan değerlendirmeler sonucunda uygulanacak eylem planın en hızlı şekilde hayata geçirilmesi için gerekli hazırlıklar yapıldı. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanımız Sayın Sinan BAŞAK “Liceli hemşerilerimle yaptığım görüşmelerde ilçe merkezi ve bir çok köyün en büyük sorununun su olduğunu tespit etmiştik ve bu sorunun çözümü amacıyla göreve geldiğim ilk günden beri yoğun bir çalışma başlatmıştık. Halkımızın bu mağduriyetini de bir an evvel gidermek amacıyla yaptığımız çalışmalarda teknik hazırlık anlamında son noktaya gelmiş bulunuyoruz. Çalışmaların en hızlı şekilde başlaması ve nihayete erdirilmesi amacıyla DİSKİ Genel Müdürü Sayın Ahmet KARADAĞ Lice’mizi ziyaret ederek bizlere desteğini sundu. Allah’ın izniyle çok kısa bir süre içerisinde sevgili Licelilere müjdeli haberler vermeye başlayacağız” dedi.