DRAMA KURSUNU TAMAMLAYAN ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN MEZUNİYET PROGRAMI DÜZENLENDİ

İlçe Kaymakamlığımız tarafından alanında örnek teşkil edebilecek mekânlardan bir yenisi olan ve eğitimde uygulanan modern teknik ve metotlara uygun olarak öğrencilerimizin hizmetine açılan drama sınıfımızda ilk dönem kursiyerlerimiz eğitimlerini tamamladı. İlkokul düzeyindeki öğrencilerimiz için açılan drama kursunu başarı ile tamamlayan öğrencilerimiz için kutlama programı yapıldı.

Drama Kursunu başarı ile tamamlayan 20 öğrencimizin mezuniyeti için düzenlenen kutlama programına, Sayın Kaymakamımız Osman UĞURLU, İlçe Emniyet Amirimiz, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz, daire amirleri, öğrenciler ve velileri katıldı. Büyük bir coşku ve heyecan içerisinde geçen mezuniyet programında, kursiyer öğrencilerimizin hazırladığı halk oyunları, tiyatro gösterileri, dans gösterileri, koro çalışmaları ve şarkılar yer aldı.

Program sonunda, kursu başarı ile tamamlayan öğrencilerimiz, Sayın Kaymakamımız Osman UĞURLU, İlçe Emniyet Amirimiz ve İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz tarafından kıyafet ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.